Джерело: ukrinform.ua
Кабінет міністрів додатково спрямував 175 млн грн на відновлення восьми житлових будинків у Дніпрі, які зазнали пошкоджень внаслідок російських атак на цивільну інфраструктуру міста.

Як передає Укрінформ, про це Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко заявила у Телеграмі.

«Уряд додатково виділив 175 млн грн на відновлення 8 житлових будинків у Дніпрі, пошкоджених внаслідок російських атак на цивільну інфраструктуру міста», – повідомила вона.

За словами Свириденко, кошти надійдуть зі спеціального Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, передбаченого Державним бюджетом.

«Проєкти відновлення внесені місцевою владою до Єдиної цифрової інтегрованої інформаційно-аналітичної системи управління процесом відбудови як публічні інвестиційні проєкти», – підсумувала Свириденко.

Як повідомляв Укрінформ, російські військові у четвер, 18 червня, атакували Дніпро. Є влучання по приватному підприємству, поранено людей.