Джерело: www.dniprotoday.com
58-річний чоловік самовільно зайняв понад 0,5 га земель лісового фонду та збудував два будинки відпочинку без дозвільних документів.
Слідчі Самару повідомили про підозру 58-річному чоловікові, якого підозрюють у самовільному зайнятті земель лісового фонду та незаконному будівництві на них. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Про це повідомлено в прес-центрі Головного управління Національної поліції у Дніпровській області.
Самовільно зайняв понад пів гектара землі
За даними слідства, у період з 2012 по 2016 роки чоловік самовільно зайняв дві земельні ділянки загальною площею понад 0,5 гектара поблизу селища Орлівщина Самарівського району. Ці землі належать до лісового фонду.
Правоохоронці встановили, що фігурант, користуючись павільйоном-кафе, вирішив розширити діяльність закладу та без належних правовстановлюючих документів захопив прилеглі земельні ділянки.
На захопленій території збудували будинки відпочинку
На самовільно зайнятих землях були зведені два будинки відпочинку загальною площею понад 170 квадратних метрів. Також навколо споруд встановили капітальну огорожу з бетонним фундаментом.
Загальна площа огородженої території перевищила 5 тисяч квадратних метрів. За даними слідства, жодних дозвільних документів на будівництво чи користування земельними ділянками чоловік не мав.

Фігуранту повідомили про підозру
11 червня слідчі за процесуального керівництва Самарівської окружної прокуратури повідомили чоловікові про підозру за частиною 3 статті 197-1 Кримінального кодексу України — самовільне будівництво будівель або споруд на самовільно зайнятій земельній ділянці.
Наразі правоохоронці продовжують слідчі дії для встановлення всіх обставин справи. Досудове розслідування триває.
Читайте також: Незаконна вирубка лісу на Дніпровщині: трьох учасників групи судитимуть