У Дніпрі 36-річний мешканець залучив до оборудки з наркотиками ще двох осіб та налагодив канал збуту амфетаміну у по області та в інші регіони України. За даними слідства у Дніпрі продаж наркотиків відбувався під час особистих зустрічей із наркозалежними. Замовникам з інших регіонів надсилали психотропи через поштову службу.

2 червня за участі спецпризначенців поліцейські провели 14 санкціонованих обшуків за місцями проживання фігурантів та в їхніх транспортних засобах. У результаті вилучили близько 100 г амфетаміну, орієнтовна вартість якого на «чорному» ринку становить майже 250 тисяч гривень. Також правоохоронці вилучили автомобілі, мобільні телефони, банківські картки, комп’ютерну техніку, електронні ваги, товарно-транспортні накладні, чорнові записи та інші речові докази.
720860592_998170249265925_4519879282322802707_n
За процесуального керівництва Слобожанської окружної прокуратури трьом учасникам групи повідомили про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України та обрали запобіжний захід у виді тримання під вартою. Досудове розслідування триває.

Джерело: dv-gazeta.info