Слідчі СУ ГУНП спільно з працівниками УСР в Дніпропетровській області викрили заступника командира батальйону на одержанні 50 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Заступник командира батальйону безпілотних систем однієї з військових частин вирішив «підзаробити» на своїй підлеглій. Він вимагав від жінки-військовослужбовиці гроші за «сприяння» у проходженні служби. Аби схилити її до передачі коштів, цей «командир» чинив на неї психологічний тиск та умисно створював труднощі на службі.

Під час отримання неправомірної вигоди у сумі  50 тисяч гривень його затримали слідчі СУ ГУНП в Дніпропетровській області.

Фігуранту повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (одержання службовою особою неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.

700135517_974232738326343_4186622482434106157_n

 

Джерело: dv-gazeta.info