Михайло Кохан здобув срібну медаль на престижних змаганнях з легкої атлетики, етапі Діамантової ліги у Сілезії. Цей успіх є важливим досягненням для українського спорту.

Український метальник молота Михайло Кохан продемонстрував високий рівень майстерності на етапі Діамантової ліги у Сілезії, здобувши срібну медаль. Ці змагання стали для спортсмена першими після успішного виступу на Олімпіаді-2024, де він здобув бронзову нагороду. Про це повідомляє видання “Суспільне спорт”.

Змагання з сильними суперниками

Незважаючи на те, що метання молота не входило до основного списку дисциплін Діамантової ліги, на старт вийшли найкращі світові атлети. Окрім Кохана, у змаганнях взяли участь:

• Ітан Кацберг (Канада): чинний чемпіон світу та олімпійський чемпіон-2024.
  • Бенце Галаш (Угорщина): срібний призер Олімпіади-2024.
  • Павел Файдек та Войцех Новіцкі (Польща): призери Олімпіади-2020 у Токіо та неодноразові призери етапів Діамантової ліги.

Змагання пройшли в запеклій боротьбі. Михайло Кохан з другої спроби вступив у боротьбу за медалі, а в подальших спробах поступово покращував свій результат. Особливо напруженою була боротьба за бронзову нагороду між Галашем та Новіцким, які показали однаковий результат.

У підсумку, Михайло Кохан здобув срібну медаль з результатом 79.85 м, лише трохи відставши від переможця Ітана Кацберга. Бронзову нагороду виборов Войцех Новіцкі.

Срібна медаль Михайла Кохана на етапі Діамантової ліги стала черговим підтвердженням його високого спортивного рівня та лідерства в світовому метанні молота. Цей успіх є важливим досягненням для українського спорту і мотивує спортсмена до нових перемог.