Слідчі СУ ГУНП спільно з працівниками УСР в Дніпропетровській області викрили заступника командира батальйону на одержанні 50 тисяч гривень неправомірної вигоди.
Заступник командира батальйону безпілотних систем однієї з військових частин вирішив «підзаробити» на своїй підлеглій. Він вимагав від жінки-військовослужбовиці гроші за «сприяння» у проходженні служби. Аби схилити її до передачі коштів, цей «командир» чинив на неї психологічний тиск та умисно створював труднощі на службі.
Під час отримання неправомірної вигоди у сумі 50 тисяч гривень його затримали слідчі СУ ГУНП в Дніпропетровській області.
Фігуранту повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (одержання службовою особою неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.

Джерело: dv-gazeta.info