Джерело: ukrinform.ua
Російські військові у четвер, 18 червня, атакували Дніпро. Є влучання по приватному підприємству, поранено людей.

Про це в Телеграмі написав голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа, передає Укрінформ.

"Ворог завдав ударів по Дніпру. Пошкоджене приватне підприємство. Попередньо, дістали поранень четверо людей", – написав він.

Пізніше Ганжа повідомив, що усі четверо постраждалих у стані середньої тяжкості.

«Всі четверо людей, постраждалих через ворожу атаку на Дніпро, госпіталізовані. Це жінки 46 та 48 років, чоловіки – 38 та 41 років», – сказв він.

Раніше повітряні сили попередили про загрозу ударів балістичними ракетами. В місті пролунало кілька вибухів. В одному з районів міста було видно дим.