Джерело: ukrinform.ua
Російські військові у четвер, 18 червня, атакували Дніпро. Є влучання по приватному підприємству, поранено людей.
Про це в Телеграмі написав голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа, передає Укрінформ.
"Ворог завдав ударів по Дніпру. Пошкоджене приватне підприємство. Попередньо, дістали поранень четверо людей", – написав він.
Пізніше Ганжа повідомив, що усі четверо постраждалих у стані середньої тяжкості.
«Всі четверо людей, постраждалих через ворожу атаку на Дніпро, госпіталізовані. Це жінки 46 та 48 років, чоловіки – 38 та 41 років», – сказв він.
Раніше повітряні сили попередили про загрозу ударів балістичними ракетами. В місті пролунало кілька вибухів. В одному з районів міста було видно дим.