Джерело: dnepr.express
Неспокійною була ніч на середу, 11 лютого, на Дніпропетровщині. 15 разів ворог атакував два райони артилерією, безпілотниками та РСЗВ «Град». Про це повідомляє “Дніпро Оперативний” з посиланням на очільника обласної військової адміністрації Олександра Ганжу.
На Нікопольщині агресор бив по райцентру, Покровській, Марганецькій і Червоногригорівській громадах. Понівечене житло.
На Синельниківщині потерпали Синельникове, Раївська і Миколаївська громади. Пошкоджені пожежна частина, приватний будинок та елеватор.
Ніхто не постраждав.
Нагадаємо, раніше ми писали, що у ТЦК звернулися до чоловіків з важливим уточненням стосовно відстрочок.