У 2001 році службовиця податкової отримала службову квартиру площею 115 кв. м у Дніпрі. За даними слідства, після звільнення з посади у 2017 році вона продовжила проживати у зазначеному житлі.
У 2025 році жінка, використовуючи підроблені документи про право власності, зареєструвала квартиру на своє ім’я та у подальшому здійснила її відчуження.
В обласній прокуратурі пояснюють, що законодавством передбачено – службове житло має тимчасовий статус, надається виключно на період виконання трудових обов’язків.
Тож унаслідок таких дій експодатковиці державі завдано збитків на суму 2,9 млн грн.
За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури повідомлено про підозру колишній начальниці одного з відділів податкової інспекції з обслуговування великих платників податків у м. Дніпрі.

Їй інкримінують заволодіння державним майном шляхом обману в особливо великих розмірах та використання завідомо підробленого офіційного документа (ч. 5 ст. 190, ч. 4 ст. 358 КК України).
Крім того, Центральною окружною прокуратурою міста Дніпра заявлено позов про скасування державної реєстрації права власності на зазначену квартиру.

Джерело: dv-gazeta.info