Джерело: dnepr.express

Неспокійною була ніч на середу, 11 лютого, на Дніпропетровщині. 15 разів ворог атакував два райони артилерією, безпілотниками та РСЗВ «Град». Про це повідомляє “Дніпро Оперативний” з посиланням на очільника обласної військової адміністрації Олександра Ганжу. 

На Нікопольщині агресор бив по райцентру, Покровській, Марганецькій і Червоногригорівській громадах. Понівечене житло. 

На Синельниківщині потерпали Синельникове, Раївська і Миколаївська громади. Пошкоджені пожежна частина, приватний будинок та елеватор.

Ніхто не постраждав.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у ТЦК звернулися до чоловіків з важливим уточненням стосовно відстрочок.